2nd Joint German-Turkish Symposium on Human Neuroscience
KAYIT & KONAKLAMA

Kayıt olmak için kayıt/ödeme formunun doldurularak (banka transferinde ödeme dekontu ile birlikte) mpvkongre@parlar.org.tr adresine, gönderilmesi gerekmektedir.

Nörogörüntüleme kongresine yapılan kayıtlar Türk-Alman Sempozyumu için de geçerlidir. Türk-Alman Sempozyumuna ayrıca kayıt olmanıza gerek yoktur.

⮚ Kayıt Ücretleri
Kayıt Tipi Standart Kayıt Ücreti Öğrenci Ücreti*
Erken Kayıt (21 Temmuz 2023 tarihine kadar) 1500 TL 750 TL
Geç Kayıt (6 Eylül 2023 tarihine kadar) 2000 TL 1000 TL
Etkinlik Sırasında Kayıt 3000 TL 1500 TL

*Tüm lisans, lisansüstü ve uzmanlık öğrencileri için geçerlidir.

  • Kayıt ücretine yaka kartı, cep programı, katılım sertifikası, toplantı paketi ve kongre merkezi girişleri dahildir.
  • Tüm kayıtlar ödeme ile kesinleşir.
  • Ödemeyi yapmak için (kredi kartı veya banka transferi ile) toplantı web sayfasındaki ödeme formunun doldurulup organizasyon sekretaryasına e-posta (mpvkongre@parlar.org.tr) olarak iletilmesi gerekmektedir.
  • Kayıt ücretlerine %18 KDV dahildir. MPV A.Ş., doğması muhtemel vergi, harç, rüsum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar.
⮚ Kayıt İptal Şartları
  • Kayıt iptallerinin yazılı olarak MPV A.Ş.’ye bildirilmesi zorunludur.
  • 10 Ağustos 2023 tarihine kadar yazılı yapılan iptallerin tamamı iade edilecektir; bu tarihten sonra yapılacak iptal talepleri değerlendirmeye alınmayacak olup, sadece isim değişiklikleri kabul edilecektir. Bütün iadeler kongre sonrasında gerçekleştirilecektir.
Kongre Merkezine Yakın Konaklama Seçenekleri

CPANKARA Otel

Kongrenin yapılacağı salonlara oldukça yakın konumda bulunan bu otel, Esenboğa havalimanına da yarım saat uzaklıktadır. 80 metre yakınında Akköprü metro istasyonu bulunmakta olup, metroyu kullanarak Anıtkabir, Ankara Kalesi gibi Ankara’nın çeşitli kültürel yapılarına ulaşım sağlamak mümkündür. Otel Ankara’nın en büyük alışveriş merkezi olan AnkaMall Alışveriş Merkezinin hemen yanında bulunmaktadır.

Otelden rezervasyon yapmak için tıklayınız.

Adres:
CPAnkara Otel, Gazi Mah. Mevlana Bulvarı No:2/F Yenimahalle, Ankara
+90 (312) 303 00 00
info@cpankara.com.tr

Başkent Öğretmenevi

Kongre salonlarına ve Bahçelievler Ankaray istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan Başkent Öğretmenevi’nden rezervasyonunuzu yaptırmak için tıklayınız.

Adres:
Emniyet Mah. Gazi Hastanesi Karşısı, 06560, Beşevler, Yenimahalle/Ankara
+90 (312)212 96 60
info@baskentogretmenevi.com.tr

Anka City Otel

Kongre salonlarına oldukça yakın konumda bulunan otel, AŞTİ otogarına yürüme mesafesinde olup Esenboğa Havaalanı’na ise yaklaşık yarım saat uzaklıktadır. Ayrıca şehrin en popüler yerleşim merkezlerinden Bahçelievler’in en işlek caddesi olan 7.caddeye 6 dk, Bahçelievler ve Emek metro istasyonlarına ise yaklaşık 5 dk mesafededir.

Otelden rezervasyon yapmak için tıklayınız.

Adres:
26. sokak No: 3 (4. Cadde) Emek, Çankaya/Ankara
+90 (0312) 223 7 000 / +90 (0312) 223 7 003
info@ankacity.com.tr